High-Performance Or...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

High-Performance Order Storage (HPOS)

1 Posty
1 Ludzie
0 Lajki
431 Czytano
Posty: 76
Admin
Twórca tematu
(@krzysiek)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu

WooCommerce wprowadzi aktualizację, która przyspieszy działanie sklepu WooCommerce. High-Performance Order Storage (HPOS) zapewni lepsze, szybsze doświadczenia zakupowe dla waszych klientów i szybsze przetwarzanie zamówień przez Was jako adminów.

W sierpniu 2023 roku, wszystkie nowe sklepy WooCommerce będą uruchamiane już z HPOS. Istniejące sklepy będą miały możliwość włączania i wyłączania HPOS, dopóki nie stanie się on obowiązkowy dla wszystkich.

Oto szybki przegląd tego, co warto wiedzieć:

High-Performance Order Storage, czyli HPOS, to duża poprawa bazy danych, nad którą WooCommerce pracuje od stycznia 2022 roku.

HPOS wprowadzi duże ulepszenia dla sklepu internetowego, w tym zwiększy nawet 5-krotnie składanie zamówień i do 1,5-krotnie procesy płatności. Z punktu widzenia operacyjnego, wydajność również zostanie znacznie poprawiona — np. wyszukiwanie zamówienia będzie nawet 40 razy szybsze 🙂

High-Performance Order Storage to najczęściej żądana funkcja przez społeczność programistów. To nie tylko zmiana, która pomoże waszemu sklepowi rosnąć, to coś, co przyniesie korzyści wszystkim pracującym z WooCommerce, od twórców rozszerzeń po adminów zarządzających sklepami na kliencie sklepu kończąc.

Mam nadzieję, że w końcu proces składania zamówienia po stronie Klienta stanie się tak wydajny jak w przypadku innych platform eCommerce 🙂 To długo wyczekiwana zmiana.