WordPress Saloon60 minut z WordPressem na żywo!

WordPress Saloon

Spotkania online w ramach programu “WordPress Saloon” są bezpłatne i dostępne dla Studentów PoznajWP mających aktywne Członkostwo Premium. Jeśli do nich należysz możesz dołączyć na najbliższe spotkanie!

Jak to działa?

Spotkania odbywają się na Google Meet dzięki czemu nie musisz instalować żadnego oprogramowania na swojej stronie. Wystarczy w miarę nowa wersja przeglądarki stron WWW (Chrome, Firefox, Safari…), klikasz w przesłany link do spotkania i to wszystko.

W spotkaniach może uczestniczyć maksymalnie 3 osoby (nie licząc mnie). Tak kameralna grupa pozwala efektywniej omówić interesujące uczestników zagadnienia.
Jeśli okaże się, że nie ma już miejsc na najbliższe spotkanie, możesz spróbować w następnym terminie. Zapisy otwierane są na tydzień przed wydarzeniem i zamykane są na 24 godziny przed. Jeśli okaże się, że z jakiegoś powodu nie będę mógł wziąć udziału w spotkaniu zostanie ono anulowane, a Ty otrzymasz mailem informację na ten temat i będziesz mógł zapisać się na kolejne.

Spotkania trwają godzinę od 18:00 do 19:00. Może się zdarzyć, że trochę przeciągniemy, ale raczej staram się trzymać podanych godzin :)

Jak zarezerwować bezpłatne miejsce?

Jeśli jesteś zalogowany i masz aktywną subskrypcję Członkostwa Premium poniżej wyświetla się lista nadchodzących spotkań, które zaplanowałem na najbliższe tygodnie. Kliknij w szczegóły przy spotkaniu z aktywnymi zapisami i postępuj zgodnie z instrukcjami. Po poprawnym zakończeniu rezerwacji otrzymasz na swój email wiadomość z potwierdzeniem oraz z linkiem do pokoju spotkań Zoom. W godzinie spotkania kliknij na nim aby dołączyć.

Ważna informacja: Jako aktywny Subskrybent Członkostwa masz prawo korzystać z bezpłatnych spotkań, ale nie możesz zapisywać w swoim imieniu czy w jakikolwiek inny sposób osób trzecich. Te spotkania są wyłącznie dla Ciebie. Jeśli w spotkaniu weźmie udział w Twoim imieniu ktoś inny, to taka osoba zostanie wyproszona z pokoju. W przypadku rażących naruszeń tej zasadny może to poskutkować nawet zawieszeniem Twojego Członkostwa, dlatego bardzo proszę abyś to Ty, wtedy gdy tego potrzebujesz korzystał z naszych spotkań.

Nadchodzące spotkania

W tym miejscu wyświetlane są najbliższe terminy spotkań w ramach programu WordPress Saloon.
Nie widzisz ich ponieważ nie masz aktywnego Członkostwa Premium. Jeśli masz Członkostwo Premium zaloguj się

Aktywuj Członkostwo Premium i korzystaj z wszystkich kursów PoznajWP,
spotkań z cyklu “WordPress Saloon” oraz treści Premium!

Członkostwo Premium
197 / Miesiąc
Dostęp do wszystkich kursów platformy PoznajWP 2.0
Dostęp do treści Premium
Dostęp do forum wsparcia
Dostęp do wsparcia WordPress Saloon (live)
Członkostwo Premium
997 / Rok
Dostęp do wszystkich kursów platformy PoznajWP 2.0
Dostęp do treści Premium
Dostęp do forum wsparcia
Dostęp do wsparcia WordPress Saloon (live)
Voucher o wartości 250 zł na Hosting WordPress

Przypominam również o możliwości skorzystania z indywidualnych lekcji oraz konsultacji online. Szczegóły na ten temat oraz formularz rezerwacji sesji znajdziesz tutaj.