Członkostwo Premium

Zostań Członkiem Premium: Otrzymasz Dostęp do Wszystkich Kursów i Treści Premium
Członkostwo Premium
197 / Miesiąc
Dostęp do wszystkich kursów platformy PoznajWP 2.0
Dostęp do treści Premium
Dostęp do forum wsparcia
Dostęp do wsparcia WordPress Saloon (live)
Członkostwo Premium
997 / Rok
Dostęp do wszystkich kursów platformy PoznajWP 2.0
Dostęp do treści Premium
Dostęp do forum wsparcia
Dostęp do wsparcia WordPress Saloon (live)
Voucher o wartości 250 zł na Hosting WordPress

Co znajdziesz w planie Premium?

Wszystkie kursy platformy, ale nie tylko:

 • Szybki Kurs WordPress
 • Pełny Kurs WordPress z ponad 180 lekcjami wideo
 • Kurs WooCommerce – budowa sklepu internetowego
 • Kurs Elementor i Elementor PRO
 • Kurs Email Marketing
 • i każdy kolejny kurs jaki zawita na PoznajWP 2.0
 • Dostęp do forum wsparcia
 • Możliwość wzięcia udziału w cotygodniowych spotkaniach live “WordPress Saloon
 • Dostęp do dodatkowych treści

Zamawiając roczną subskrypcję możesz skorzystać z Vouchera na Hosting WordPress o wartości 250 zł!

Najczęściej zadawane pytania

Czy są jakieś ograniczenia w dostępie do treści?

Absolutnie nie. Będąc subskrybentem Członkostwa Premium masz pełny dostęp do wszystkich zasobów PoznajWP 2.0. Oznacza to możliwość korzystania z wszystkich kursów oraz treści premium które są lub pojawiają się na blogu lub w innych miejscach serwisu. Przykładowo może to być fragment artykułu bloga, którego pewna część widoczna jest tylko dla Członków Premium itp.

Na czym polega wsparcie WordPress Saloon?

WordPress Saloon to bezpłatne cykliczne spotkania online odbywające się raz w tygodniu (w poniedziałki). Tego dnia od godziny 19 do 20 jestem do dyspozycji Studentów. Jeśli masz pytania, a z jakiegoś powodu nie chcesz lub nie możesz zadać ich na naszym forum wsparcia, możesz dołączyć do spotkania gdzie postaram się Ci pomóc. Z uwagi na ograniczenie (tylko dla Członków Premium), spotkania mogą odbywać się w bardzo kameralnych grupach. Często może być nawet tak że będziesz jedyną osobą na spotkaniu co oznacza, że całą godzinę będę mógł poświęcić wyłącznie Tobie 🙂

Szczegóły i możliwość zapisu na najbliższe spotkanie znajdziesz tutaj.

Jak wykorzystać Voucher 250 zł na Hosting WordPress?

Z Vouchera na hosting WordPress możesz skorzystać w sytuacji gdy:

 • Potrzebujesz hostingu dla swojej strony WordPress
 • Chcesz przenieść swoją stronę WordPress od innego operatora do DiDHost

Procedura jest bardzo prosta:

 1. Po zakupie Członkostwa Premium napisz na lp.pwjanzopobfsctd@olleh lub zadzwoń do mnie pod numer +48 793 42 72 72 z informacją, że chcesz skorzystać z Vouchera.
 2. W odpowiedzi otrzymasz link umożliwiający rejestrację konta Klienta na DiDHost.
 3. Po rejestracji konta potwierdź mailem, że to zrobiłeś i podaj adres email na jaki konto utworzyłeś.
 4. W ślad za tym otrzymasz 250 zł do “Skarbonki” na koncie DiDHost, którą to kwotę będziesz mógł wykorzystać na zamówienie dowolnego konta hostingowego, domen itd…

Jeśli nie wykorzystasz pełnej kwoty za pierwszym razem pozostałą część będziesz mógł spożytkować np. na odnowienia usług. Wykorzystasz każdą złotówkę w dowolnym czasie.

Przykład 1:

Po otrzymaniu środków z Vouchera w ramach konta Klienta DiDHost zamawiasz konto hostingowe WP Lite na rok z rabatem 70% dla nowych Klientów. Oznacza to, że ze środków Vouchera zejdzie kwota 166,05 zł i pozostanie Ci niecałe 84 zł. Tę kwotę możesz wykorzystać po roku na obniżenie kosztów odnowienia usługi lub na zakup dowolnej innej usługi DiDHost.

Przykład 2:

Zamawiasz konto WP Lite w abonamencie miesięcznym. Pierwszy miesiąc to koszt 12,30 zł co oznacza, że pozostanie Ci jeszcze 237,70 zł do wykorzystania. Będziesz mógł więc odnawiać usługę przez kolejne 4 miesiące bez żadnych opłat, a 5 miesiąc będzie częściowo pokryty z pozostałych środków. Dopiero od 6 miesiąca pojawi się standardowa opłata za usługę hostingu.

WAŻNE: Z Vouchera można skorzystać jeden raz. Ważne abyś wystąpił o jego aktywację przed upływem 6 miesięcy od zakupu Członkostwa Premium. Po tym czasie możliwość aktywacji Vouchera wygasa.

Co w sytuacji gdy mam już wykupiony pojedynczy kurs poza Członkostwem Premium

Aktywacja Członkostwa Premium w żaden sposób nie zakłóci dostępu do kursu lub kursów, które kupiłeś wcześniej. Będziesz miał nadal do nich dostęp, ale dodatkowo otrzymasz także dostęp do kursów których nie masz, do treści Premium oraz poniedziałkowych spotkań z cyklu “WordPress Saloon”.

UWAGA: W związku z posiadaniem kursu zakupionego poza Członkostwem koszt Członkostwa nie ulega zmianie. Dlatego jeśli planujesz korzystać z większej ilości kursów plus chcesz korzystać z dodatkowych benefitów, sugeruję zamiast zakupu pojedynczych kursów od razu wykupić Członkostwo Premium, które zapewni Ci dostęp do wszystkiego w znacznie atrakcyjniejszej cenie.

Czy kupując Członkostwo rozliczane miesięcznie muszę odnawiać je przez rok?

W żadnym wypadku. Członkostwo w modelu rozliczeń miesięcznych i rocznych możesz anulować w dowolnym momencie, czy to po miesiącu, po pół roku czy po 5 latach. Nie ma żadnych czasowych umów, które zobowiązywałyby Cię do przedłużania Członkostwa przez określony czas. Anulujesz Członkostwo kiedy chcesz.

Jak to będzie działało? W momencie gdy anulujesz Członkostwo będzie ono dostępne dla Ciebie do końca jego ważności i nie zostanie odnowione na kolejny miesiąc lub rok w sposób automatyczny.

Co mówią Studenci

Zatrzymaj cenę!

Dopóki przedłużasz abonament, masz gwarancję stałej ceny. To trochę tak jakbyś zatrzymał czas ponieważ ceny rosną i będą rosły. Dlaczego? Materiałów edukacyjnych przybywa, a więc i wartość tego co otrzymujesz jest z miesiąca na miesiąc coraz większa. Dziś atrakcyjna cena to bonus dla Ciebie. Wykorzystaj to!

Razem zrobimy znacznie więcej!

Oto niespodzianka! Za każdym razem gdy zakupisz lub odnowisz plan Członkostwa, w Twoim imieniu posadzę nowe drzewo!

Świadomość ekologiczna jest niezmiernie ważna zwłaszcza, że gdy korzystamy z wszędobylskich urządzeń elektronicznych – a więc także podczas nauki z moich kursów – zwiększamy nasz ślad węglowy czy tego chcemy czy nie.

Jednak dzięki Twojemu wyborowi, wspólnie ten ślad redukujemy dając naszej planecie odrobinę więcej zieleni i świeżego powietrza! To fantastyczne uczucie, prawda? Wspólnie sprawimy, że nasz świat stanie się bardziej zielony i przyjazny. Wielkie Dzięki!

Członkostwo