4 Kursy na Black FridayCyber MondayDobry Start!

Roczny dostęp do wszystkich kursów platformy PoznajWP
z mega rabatem!

  • Kurs WordPress - pełna wersja ponad 180 lekcji wideo!
  • Szybki Kurs WordPress - wersja dla niecierpliwych :)
  • Kurs WooCommerce - zbuduj własny sklep internetowy
  • Kurs Elementor i Elementor PRO - kreator stron dla WordPressa
  • Otrzymasz dostęp do kolejnych kursów bez dodatkowych opłat!
  • Otrzymasz bezpłatny dostęp do naszego forum wsparcia!
  • Otrzymasz możliwość wzięcia udziału w cotygodniowych spotkaniach live "WordPress Saloon" gdzie przez godzinę jestem online do dyspozycji Studentów.

To wszystko za jedyne 197 zł zamiast 597 zł!

Nowe lekcje: grupowanie i układ w jednym wierszu

Cześć, drogi miłośniku WordPressa!

Mam dla Ciebie ekscytujące wieści! Właśnie dodałem dwie nowe lekcje w module Edytor Gutenberg kursu WordPress, które pomogą Ci jeszcze lepiej opanować sztukę aranżowania zawartości na swojej stronie. Przygotuj się na fascynującą podróż po świecie bloków ?

Lekcja 1: Grupowanie bloków – jednoczenie mocy!

okładka lekcji na temat grupowania bloków

Kiedyś wieszanie obrazów na ścianie było sztuką. Dziś, dzięki Gutenbergowi, sztuka ta przeniosła się do wirtualnego świata. Chyba czasem czujesz potrzebę grupowania bloków edytora tak, jak grupujesz ikony na pulpicie swojego komputera, albo warstwy w programie graficznym. No cóż, spełniam Twoje marzenia!

W tej nowej lekcji nauczysz się, jak w prosty sposób grupować bloki w jeden obiekt, tak aby łatwiej zarządzać nimi, przemieszczać, a nawet stylizować. Wbrew pozorom, to nie czarna magia – po prostu kolejna supermoc, jaką zdobędziesz dzięki kursowi ?

Lekcja 2: Układanie bloków w wierszu – nie zawsze potrzebujesz bloku Kolumny

okładka lekcji na temat układania bloków w jednym wierszu

Być może pamiętasz zamierzchłe czasy czasy, gdy układanie bloków w jednym wierszu było tak trudne, że każdy krok wydawał się jak wspinaczka na Mount Everest? Cóż, czas dać odpocząć linie do wspinaczki, bo wprowadzam Cię w nową erę komfortu pracy ze stroną!

W tej lekcji poznasz technikę, która pozwoli Ci układać bloki w wierszu bez użycia bloku Kolumny. Dokładnie tak, bardzo często kolumny są zbędne i jedynie rozbudowują niepotrzebnie kod strony, co w konsekwencji może mieć negatywny wpływ na jej wydajność. Dzięki nowej lekcji uzyskasz większą elastyczność i prostotę w tworzeniu zawartości witryny. Wyzwolenie od kolumn nadeszło! ?

Więc, co tu dużo mówić – ruszaj na podbój nowych umiejętności! Przygoda czeka, a Twoja strona zyska jeszcze więcej blasku i finezji, o jakich inni mogą tylko pomarzyć. Życzę Ci owocnej nauki i mnóstwa radości z eksperymentowania z nowymi trikami. Do zobaczenia na lekcjach!

Nie korzystasz jeszcze z Kursu?

Nowe publikacje prosto na Twój email!

Zarejestruj się aby otrzymywać mailem treści artykułów publikowanych na blogu.

Subskrybent

Rejestrując się akceptujesz naszą politykę prywatności.

Podaj dalej

Ciasteczka

Używamy pysznych ciasteczek aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny, analizować statystyki oraz optymalizować kampanie marketingowe. To wszystko pozwala nam także tworzyć coraz lepsze szkolenia.