Szybki Kurs WordPress

Zależy Ci na szybkim przyswojeniu fundamentalnych podstaw WordPressa w kilka godzin? Ten kurs jest dla Ciebie!

Zawartość kursu:
Ilość lekcji: 33
Wideo: 8 godzin
Certyfikat po ukończeniu: NIE
Aktualizacja kursu: 13.01.2024
Szybki Kurs WordPress

Dołącz do Szybkiego Kursu WordPress!

Stworzony z myślą o zabieganych. Dołącz do kursu na swoich warunkach.

Szybki Kurs WordPress
47 / Rok
Roczna subskrypcja
Pełny dostęp do kursu
Dostęp do aktualizacji lekcji kursu
Dostęp do forum wsparcia
Szybki Kurs WordPress
197
Dożywotni dostęp
Pełny dostęp do kursu
Dostęp do aktualizacji lekcji kursu
Dostęp do forum wsparcia

Zgarnij Wszystkie Kursy PoznajWP

Wybierz Członkostwo Premium już od 197 zł i korzystaj z wszystkich kursów PoznajWP
oraz innych benefitów takich jak poniedziałkowe spotkania online czy treści premium

Więcej o Szybkim Kursie WordPress

Odkryj świat tworzenia stron internetowych z moim Szybkim Kursem WordPress dla zabieganych! Bez względu na to czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stronami www, czy szukasz sposobów na doskonalenie swoich umiejętności, ten kurs jest dla Ciebie.

Zanurz się w przystępnych przewodnikach wideo, które krok po kroku wprowadzą Cię w świat WordPressa. Dowiedz się, jak łatwo zainstalować i skonfigurować swoją pierwszą stronę, odkryj zalety motywów i wtyczek oraz naucz się efektywnie korzystać z nowoczesnego edytora blokowego.

Dołącz już dziś i zacznij tworzyć swoje strony z WordPress – bez ograniczeń, bez kosztów!  A jeśli poczujesz chęć dalszego pogłębiania swojej wiedzy, mamy dla Ciebie coś więcej!

Co znajdziesz w tym kursie?

  • Zaczynamy od podstaw – pierwsze kroki, instalacja, a następnie wnikliwe omówienie interfejsu WordPressa.
  • Ustawienia i optymalizacja – przewodnik po najważniejszych zakamarkach panelu administracyjnego, byś miał pewność, że Twoja strona działa jak w zegarku.
  • Rozbudowywanie Twojej strony – od poznania różnicy między wpisami a stronami, poprzez zarządzanie komentarzami, aż po tworzenie zaawansowanych layoutów z edytorem blokowym Gutenberg.
  • Dostosowywanie wyglądu – zgłębiamy tajniki motywów, pracy z nagłówkami, stopkami i menu, dzięki czemu Twoja strona będzie wyglądać dokładnie tak, jak chcesz.
  • Podkręcanie funkcjonalności – poznasz świat wtyczek, które uczynią Twoją stronę jeszcze bardziej profesjonalną i funkcjonalną – od optymalizacji szybkości, przez formularze kontaktowe, aż po zaawansowane rozwiązania SMTP zwiększające dostarczalnośc maili wysyłanych przez WordPressa.

Poza tym kurs wzbogacony jest o praktyczne porady, triki i sztuczki, które pozwolą Ci uniknąć typowych błędów i uczynią pracę z WordPressem prawdziwą przyjemnością.

Czy otrzymam certyfikat ukończenia kursu?

W przypadku szybkiego kursu WordPress certyfikat ukończenia kursu nie jest dostępny. Jeśli zależy Ci na certyfikacie po ukończeniu wszystkich lekcji powinieneś ukończyć pełny kurs WordPressa.

Na jaki czas otrzymuję dostęp do kursu?

To zależy od tego jaki model rozliczeniowy wybierzesz. Możesz dołączyć do kursu w formie rocznej subskrypcji lub wykupić do niego dostęp dożywotni. Kurs jest także dostępny w ramach Członkostwa Premium zarówno w modelu rozliczeń miesięcznych jak i rocznych.

Czym różni się ten kurs od Pełnego Kursu WordPress

Przede wszystkim zakresem wiedzy. Szybki Kurs WordPress to wersja przygotowana specjalnie z myślą o osobach zabieganych, którym zależy na szybkim zrozumieniu podstawowych mechanizmów działania WordPressa. Z kolei kurs w pełnej wersji, to zdecydowanie większy zakres wiedzy i umiejętności jakimi dzielę się z Tobą.

Czy otrzymam dodatkowe wsparcie?

Tak. Jako Student PoznajWP masz prawo do skorzystania z naszego forum wsparcia, gdzie na tyle na ile to możliwe staram się pomagać uczestnikom moich kursów. Czynią to także moi Studenci 🙂 Jest to forma bezpłatnego wsparcia z której możesz korzystać bez ograniczeń. Dodatkowo w razie potrzeby, np. w sytuacji gdy problem wymaga głębszej analizy Twojego środowiska WordPress istnieje możliwość odbycia płatnych, indywidualnych lekcji i konsultacji online. Po szczegóły zapraszam Cię na stronę dostępną tutaj.