Kurs WooCommerce – Sklep Internetowy

Ten kurs zmieni Twój biznes onLine!
Jak zbudować i zarządzać sklepem internetowym?
Wszystko wytłumaczone w prosty zrozumiały sposób.

Kurs WooCommerce pozwoli Ci na samodzielne uruchomienie własnego sklepu internetowego. Dowiesz się jak go zainstalować, skonfigurować, jak zarządzać produktami, zamówieniami, jak poszerzać jego możliwości, a także sporo informacji z zakresu marketingu internetowego, bez którego nawet najpiękniejszy sklep może okazać się bezużyteczny.

Nauczysz się modelować wygląd i rozszerzać możliwości oprogramowania, tak aby sklep jaki stworzysz skutecznie realizował Twoje cele biznesowe.

Dowiesz się także jak integrować go z zewnętrznymi systemami np. bramkami płatności, przewoźnikami, systemami księgowymi i wiele więcej.

Bez względu na to jaki sklep chcesz uruchomić, czy będzie oferował produkty fizyczne, cyfrowe, a może po prostu usługi, ten kurs pozwoli Ci uniezależnić się od kosztownych agencji i freelancerów. Stworzysz coś co będzie dopieszczone w każdym calu, bo kto jak nie Ty zrobi to lepiej i z należytą starannością?

Kurs WooCommerce opracowany jest w formie lekcji wideo, dzięki czemu opanowanie tego środowiska jest niezwykle proste. Nie jest Ci potrzebna wiedza programisty, wystarczą: czas i chęci do samodzielnego uruchomienia oraz poprowadzenia sklepu internetowego. Znajomość podstaw WordPressa będzie tu także bardzo pomocna. Dlatego jeśli WordPress nie jest Ci jeszcze znany wówczas polecam Ci zestaw tych dwóch kursów w jednym. Nazywa się “Master Class“.

WSPARCIE – NIE ZOSTANIESZ SAM!

Kurs daje Ci dostęp do zamkniętej grypy wsparcia na HelloWP.pl. Celem grupy jest wymiana doświadczeń i wzajemna pomoc w rozwiązywaniu trudności na jakie możesz natrafić. Dzięki temu nawet gdyby  jakiś fragment kursu okazał się dla Ciebie nie do końca jasny lub zechcesz poszerzyć zakres wiedzy możesz o to zapytać! To unikalna możliwość ciągłego rozwoju!

Bonusy w ramach kursu

Partnerem Kursu jest m.in. WPDesk, firma tworząca świetne dodatki WooCommerce nastawione na polski rynek, a także tPay jedna z najlepszych bramek płatności elektronicznych w Polsce. Dzięki temu będąc uczestnikiem kursu masz szansę otrzymać dodatkowe bonusy takie jak rabaty czy obniżone prowizje za transakcje elektroniczne realizowane na Twoim przyszłym sklepie. Szczegóły w ramach kursu i na HelloWP.

Ten kurs jest także dostępny w ramach zestawu Master Class, Master Class+ i Intensive Class

Zapraszam!

OPINIE STUDENTÓW POZNAJWP

Zawartość

Rozwiń Wszystko
Wprowadzenie
Instalacja Sklepu
Konfiguracja sklepu
Produkty w Sklepie
Wygląd sklepu
Rozszerzamy możliwości sklepu
Automatyzacja

Instruktor

+325 Studentów dołączyło
Nie Uczestniczysz
297 zł

Kurs Zawiera

  • 42 Lekcji
  • 10 Rozszerzeń
  • Kurs + Certyfikat Ukończenia