Aktualności na KW

Kilka miesięcy temu, gdy uruchamiałem PoznajWP.pl obok PoznajWP.pl wdrożyłem pilotażowo mechanizm pozwalający szybko informować was o nowościach takich jak aktualizacje lekcji, nowe lekcje, nowe kursy itp… Mogliście również zgłaszać własne potrzeby i pomysły sugerując nowe materiały szkoleniowe czy zwracając mi uwagę na to, co można zrobić lepiej. Zawsze coś można.

Tego typu narzędzia są istotne z dwóch powodów. Po pierwsze wiecie co dzieje się na platformie, po drugie dzięki Waszym uwagom mogę tworzyć coraz lepsze kursy i ostatecznie wszyscy wygrywamy :)

Po pilotażu zauważyłem, że często zaglądaliście do nowości, a niektórzy z Was dodawali własne pomysły i sugestie. Spełniało swoją rolę. Niestety poprzedni system był mało komfortowy jak chodzi o wspólną interakcję. Pozostawienie jakąkolwiek wiadomości czy komentarza wymagało osobnej rejestracji. To czynnik, który zawsze obniża konwersję i tak też było w tym wypadku.

Zacząłem szukać innych rozwiązań. Wśród wtyczek dla WP nie znalazłem czegoś co specjalnie by mi odpowiadało, poza tym nie chciałem kłaść na barki WordPressa kolejnej sporej belki. Ta platforma już i tak ma co dźwigać :)

Trafiłem na ProductLift i szybko zintegrowałem to rozwiązanie z KW dzięki czemu Student nie musi zakładać żadnego osobnego konta, aby w pełni korzystać z możliwości narzędzia. Wystarczy się zalogować na swoje konto KW tak jak zawsze, a potem wejść na podstronę Nowości i można działać :)

Widok podstrony z nowościami i mapą drogową

W związku z powyższym zachęcam do wysyłania własnych pomysłów na lekcje, kursy i inne materiały edukacyjne. Każdy pomysł zostanie rozważony, a jeśli okaże się że inni będą na pomysł głosować, będzie miał szansę na szybszą realizację.

Pozdrowienia
Krzysiek

Nowe publikacje prosto na Twój email!

Dołącz do 1306 Subskrybentów publikacji na blogu PoznajWP

Subskrybent

Rejestrując się akceptujesz naszą politykę prywatności.

Podaj dalej