Kurs Email Marketing

40 zł z każdej zainwestowanej złotówki?
Wykorzystaj niesamowite możliwości Email Marketingu.
Nie odkładaj decyzji. Twoja konkurencja prawdopodobnie tego nie robi!

Current Status
Nie Uczestniczysz
Price
297 zł
Get Started

Gdy Twoja strona, blog lub sklep już działa, stajesz przed kolejnym niezwykle ważnym zadaniem jakim jest pozyskanie Klientów. Co wówczas robi większość niedoświadczonych właścicieli stron? Inwestują w reklamy na Facebooku, Google Ads i w innych miejscach. Ruch się pojawia, ale odbija się od strony jak piłeczka, by więcej nie wrócić. Chyba że znowu zainwestujemy w reklamę i im się przypomnimy i tak na okrągło. Pytanie czy to optymalne?

Jeśli masz dużo pieniędzy i nie ma dla Ciebie znaczenia ile wydasz na reklamę, to pewnie ten kurs Cię nie zainteresuje (choć i tak powinien), ale jeśli liczysz się z wydatkami i zależy Ci na generowaniu możliwie największych zwrotów z każdej zainwestowanej w marketing złotówki, ten kurs jest stworzony dla Ciebie.

Email Marketing, to wciąż najskuteczniejszy kanał sprzedaży i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić, choć nie brakowało takich, którzy wieszczyli jego szybki koniec uznając, że wszyscy przesiądą się na Media Społecznościowe i wkrótce nikt nie będzie korzystał z kont email. A jak to u Ciebie wygląda? Masz swój adres email, który regularnie sprawdzasz? Na pewno tak 🙂

Należycie wykorzystany Emal Marketing w strategii prowadzonych kampanii (i nie tylko) jest w stanie mocno podnieść dochody z działań z w Internecie. Jeśli nie wykorzystasz tego potencjału, będziesz mógł mieć pretensje wyłącznie do siebie jednocześnie patrząc jak Twoja konkurencja rośnie w oczach, gdy Ty każdego miesiąca zmagasz się z uregulowaniem bieżących kosztów prowadzenia firmy.

Ten Kurs otworzy przed Tobą nowe możliwości. Stąd droga do stabilności finansowej i możliwości rozwoju Twojego biznesu są na wyciągnięcie ręki.

Ten kurs jest także dostępny w ramach zestawu Intensive Class

Serdecznie zapraszam do udziału w kursie.

OPINIE STUDENTÓW POZNAJWP

Zawartość

Rozwiń Wszystko
Wprowadzenie
Narzędzia w Email Marketingu
Skuteczny Email - O tym musisz wiedzieć!
Warsztat - Email Marketing w praktyce
Psychologia w Email Marketingu i skuteczne techniki perswazji

Instruktor

+175 Studentów dołączyło
Nie Uczestniczysz
297 zł

Zawiera

  • 42 Lekcji
  • 6 Rozszerzeń
  • Kurs Certificate