Zbliżają się duuże zmiany na PoznajWP :)

Dosłownie lada moment zagości na dobre WordPress 6.0, a równolegle wszystko co najlepsze w środowisku WP także ewoluuje, powstają nowe rozwiązania i nowe niespotykane wcześniej możliwości.

Co nowego w ramach kursów

W związku z powyższym z końcem czerwca pojawi się nowa odsłona kursu WordPress 2022/2023. Wszystkie materiały wideo będą nagrane na nowo, a w nich sporo nowych zagadnień i narzędzi o których istnieniu warto wiedzieć, bo mogą w szalony sposób poprawić jakość tworzonych przez Was stron jak również zwiększyć konwersję na projektach eCommerce.

W ślad za tym zostaną opublikowane nowe odsłony pozostałych kursów PoznajWP, a być może nawet coś więcej ?

Wewnętrzne grupy wsparcia

Jak wiecie zakup moich kursów to także dostęp do zamkniętej społeczności HelloWP.pl, gdzie pomagamy sobie wzajemnie w rozwiązywaniu rozmaitych problemów na jakie trafiamy podczas pracy z WordPressem i jego środowiskiem. Co tu się zmieni?

Zamknięte grupy dla poszczególnych kursów pojawią się bezpośrednio na platformie PoznajWP.pl co oznacza, że nie trzeba będzie korzystać z dwóch niezależnych systemów (jeden do nauki, drugi do rozmów i wsparcia). Wszystko będzie w jednym miejscu, co wierzę ułatwi Wam dostęp do wszystkiego czego potrzebujecie. W końcu będzie pod ręką ?

Model abonamentowy

Dokładnie tak. Pojawi się dodatkowa opcja zakupu kursów w modelu abonamentowym! Każdy kto zechce, a kto jeszcze nie ma kursów PoznajWP będzie mógł dołączyć do nich na dwa sposoby.

Pierwszy znacie, czyli możliwość zakupu kursów w ofercie lifetime, a więc bez ograniczeń czasowych z dostępem do wszystkich aktualizacji szkoleń.

Drugi wariant to wykupienie dostępu do wybranych kursów (lub wszystkich) na określony czas, np. na rok. Prawdopodobnie pojawi się także wariant miesięczny.

Ta nowość ułatwi dostęp do kursów osobom, które z różnych względów nie mogą lub nie chcą wykupić szkoleń w ofercie wieczystej.

W konsekwencji oferty abonamentowej pojawią się nowe możliwości związane z bezpośrednim wsparciem 1:1, dodatkowe publikacje, webinary i kilka innych niespodzianek.

Czy zmienią się aktualne ceny?

Tak. Wraz z pojawieniem się nowej wersji kursu zmieni się jego cena. Na pewno koszt dostępu wieczystego znacząco wzrośnie, ale dzięki modelowi abonamentowemu będzie alternatywa ?

Zmiana cen będzie dotyczyła zarówno szkoleń pojedynczych jak również zestawów.

Na obecną chwilę nie potrafię powiedzieć jaki będzie koszt nowych szkoleń. Nowe ceny pojawią się wraz z publikacją nowej wersji danego kursu.

Czy zmiany dotknął także uczestników szkoleń wykupionych przed zmianami?

Nie, w żadnym razie! Każdy kto wykupi dostęp przed wprowadzeniem nowych wersji szkoleń i nowych cen żadnej zmiany nie odczuje. Wciąż będzie miał dostęp wieczysty do wykupionych wcześniej zasobów, a także wieczysty dostęp do aktualizacji i grup wsparcia poszczególnych kursów. Nie ma mowy o jakichkolwiek zobowiązaniach finansowych jeśli ktoś by chciał o to zapytać! ?

Tylko w sytuacji gdy osoba mająca wieczysty dostęp do kursów zechce korzystać z dodatkowych możliwości jakie pojawią się na PoznajWP będzie musiała wykupić abonament, którego koszt będzie odpowiednio obniżony w stosunku do standardowej jego ceny. Szczegóły będą jeszcze komunikowane.

Jeśli jeszcze nie masz kursów PoznajWP, to teraz jest dobry moment na ich zakup po obowiązującej – do czasu zmian – cenie. Szczególnie polecam Zestawy szkoleń, które finansowo wypadają najkorzystniej.

Podobne Artykuły

Odpowiedzi