WordPress Strony Dynamiczne – Nowe lekcje

Nowe lekcje jetEngine

Uczestników kursu “Strony Dynamiczne” zapraszam na nowe lekcje!

Wydarzenia, to element często spotykany na wielu stronach, także na PoznajWP znajdziecie dział, gdzie publikuję informacje o zbliżających się webinarach. Możecie w ten sposób informować o organizowanych przez Was szkoleniach, konferencjach czy dowolnych innych akcjach jakie planujecie i to zarówno tych otwartych dla każdego jak i zamkniętych (np. płatnych).

Możecie również informować o wydarzeniach szerzej związanych z Waszą branżą, nie koniecznie organizowanych przez Was, albo możecie zechcieć uruchomić własny serwis informacyjny, gdzie będziecie publikować informacje o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, sportowych, biznesowych, edukacyjnych itp.

Pomysłów na wykorzystanie omawianych w kursie mechanizmów może być praktycznie nieograniczona ilość.

Nowe lekcje w ramach kursu “Strony Dynamiczne”, to instrukcja krok po kroku, z której dowiesz się jak na własnej stronie wdrożyć elastyczny system publikacji wydarzeń bez konieczności wiązania się z takim czy innym motywem, a jednocześnie zachowując całkowitą swobodę modelowania wyświetlanych danych.

Zobaczysz w jaki sposób wyciągnąć na stronie tylko wydarzenia nadchodzące operując na własnym polu daty wydarzenia i / lub wydarzenia minione. Zobaczysz jak na listingu zawęzić dane do określonej kategorii jednej lub wielu i jak je wykluczać. Wszystko bez wpisania choćby jednej linijki kodu!

Serdecznie zapraszam!

Podobne Artykuły

Odpowiedzi