WebStories to stosunkowo nowy, ale angażujący format treści, którym możesz wyróżnić się na tle swojej konkurencji i pozyskać dodatkowy ruch na stronie.

Krótkie treści opakowane w atrakcyjną wizualnie formę, stworzone z myślą o szybkiej ich konsumpcji na urządzeniach mobilnych. Z pewnością wielu z Was zna doskonale ten format z takich mediów jak chociażby Instagram. 

Chwyciło, więc w Google pomyśleli dlaczego ten format miałby być zarezerwowany tylko dla społecznościówek. Czy nie może być dostępny także dla użytkowników wyszukiwarki? Jak pomyśleli, tak też zrobili 🙂

Sprzedajesz odzież, biżuterię, kosmetyki, nieruchomości lub inne produkty/usługi, a może prowadzisz bloga, na którego chcesz przyciągnąć jeszcze więcej Czytelników z Google? WebSories są rewelacyjnym dopełnieniem treści jakie publikujesz. Mogą być także świetnym dodatkiem do produktów na Twoim sklepie.

Zapraszam Cię na webinar podczas którego dowiesz się czym są WebStories, jakie korzyści niosą dla Twojego biznesu online i jak tworzyć je korzystając z WordPressa!

Google WebStories