Webinar: Program Partnerski

Webinar

25 sierpnia zapraszam wszystkich zainteresowanych na webinar dotyczący ostatnio poruszonego tematu “Program Partnerski w WooCommerce“.

Przyjrzymy się kilku wtyczkom, ale najmocniej skoncentrujemy się na zajmującym 1 miejsce w większości rankingów rozszerzeniu AffiliateWP.

Pokażę jak to rozszerzenie wdrożyć, jak funkcjonuje i jakie ma możliwości. Zobaczymy także dodatkowe rozszerzenia dla AffiliateWP zarówno bezpłatne jak i te komercyjne.

Dziś dostałem od twórców maila z informacją, że w nadchodzącej aktualizacji zostaną wprowadzone funkcje, które znacznie ułatwią i przede wszystkim zautomatyzują proces związany ze śledzeniem kuponów rabatowych w WooCommerce. Tym bardziej cieszę się, że wkrótce będziemy mogli i o tym porozmawiać. Prawdopodobnie do naszego webinaru nowa wersja nie zostanie jeszcze udostępniona, ale postaram się uruchomić jej wersję beta i oprócz najważniejszych funkcji pokażę Wam także te nadchodzące.

Czy webinar będzie później dostępny do obejrzenia?

Tylko osoby, które fizycznie wezmą w nim udział będą mogły obejrzeć go ponownie do końca następnego dnia czyli do końca 26 sierpnia. Po tym czasie niestety takiej możliwości już nie będzie. Nagranie udostępnię, przy założeniu że nie będzie żadnych problemów technicznych tylko na ten ściśle określony czas i tylko dla osób, które pojawiły się na spotkaniu 25 sierpnia.

Czy będą prezenty?

Zawsze są 🙂 Tym razem osoby biorące udział w naszym spotkaniu nie tylko wzbogacą się o kolejną dawkę praktycznej wiedzy, która może skutecznie podbić sprzedaż sklepu, ale także część z Was będzie mogła skorzystać z moich prezentów. Jakie to będą prezenty? Musicie przyjść na spotkanie żeby się dowiedzieć 🙂

Będzie można zadawać pytania?

Jak najbardziej. Webinar standardowo podzielony będzie na dwie części. Pierwsza główna, to prezentacja narzędzi, natomiast na koniec zrobimy sesję Q&A, gdzie będziecie mogli podpytywać o istotne z waszego punktu widzenia sprawy związane z wdrożeniem Programu Partnerskiego.

Webinar jest bezpłatny?

Tak. Dla każdego bez wyjątku. Ten webinar nie jest spotkaniem zamkniętym i choć kieruję go głównie do Was, moich kursantów, to jest otwarty dla każdego kogo ten temat interesuje. Jeśli więc macie wśród znajomych osoby prowadzące sklepy na WooCommerce, albo takie które przymierzają się do tematu, zaproście ich.

Ograniczona ilość miejsc

Jak wspomniałem webinar jest otwarty, ale ilość miejsc w pokoju jest ograniczona. Ważne jest więc żeby zalogować się do pokoju odpowiednio wcześniej, przed startem naszego spotkania.

Zapraszam Was serdecznie. Link do rejestracji poniżej:

Podobne Artykuły

Odpowiedzi