Strefa VIP

Poniżej znajdziesz dodatkowe materiały edukacyjne publikowane na PoznajWP. Dostęp do treści wymaga posiadania aktywnego Członkostwa VIP.

Hooks w popularnych motywach WordPress
Hooks w popularnych motywach WordPress

Mechanizmy podczepiania się pod określone zaczepy (Hooks) bardzo często są implementowane przez autorów motywów. Pozwalają wstrzyknąć kod lub dowolną treść w określonym miejscu strony bez dotykania kodu. Przyjrzyjmy się im.

WebStories – jak wdrożyć ten format korzystając z WordPressa
WebStories - jak wdrożyć ten format korzystając z WordPressa

WebStories, to format wprowadzony przez Google czego inspiracją były i są relacje tworzone w mediach społecznościowych Snapchat, Instagram... Różnica jest jednak zasadnicza, ponieważ w tym wypadku relacje mogą być dostępne dla każdego kto korzysta z wyszukiwarki Google.

Automatyzacja Procesów wewnątrz WordPressa
Automatyzacja Procesów wewnątrz WordPressa

Automatyzacja, to coś bez czego nie obejdzie się dziś żaden projekt biznesowy w sieci. Samo stworzenie strony czy sklepu internetowego nie wystarczą, a każda dobra strategia marketingowa zmierzająca do zwiększenia zysków oparta jest w znacznej mierze na automatyzacji.

Powiadomienia WebPush
Powiadomienia WebPush

Zapis godzinnego webinaru na temat powiadomień WebPush. Co to jest, czemu służy i jak bezpłatnie wdrożyć to narzędzie marketingowe na swojej stronie WordPress.

Jak przyspieszyć działanie WordPressa
Jak przyspieszyć działanie WordPressa

To jak szybko działa Twoja strona zależy przede wszystkim od tego jak ją zbudujesz i zoptymalizujesz. Im będzie szybsza tym przyniesie Ci więcej korzyści, więcej zamówień i lepsze pozycje w wyszukiwarkach.

Register for Strefa VIP

Dane Członka

Szczegóły Karty

Adres

PLN 7.00 pierwszy miesiąc
potem PLN 77.00 co miesiąc