Poniżej znajdziesz dodatkowe materiały edukacyjne publikowane na PoznajWP. Dostęp do treści wymaga posiadania aktywnego Członkostwa VIP.

Aby dołączyć do strefy VIP musisz się zalogować

Webinar Hooks
Hooks w popularnych motywach WordPress

Mechanizmy podczepiania się pod określone zaczepy (Hooks) bardzo często są implementowane przez autorów motywów. Pozwalają wstrzyknąć kod lub dowolną treść w określonym miejscu strony bez dotykania kodu. Przyjrzyjmy się im.

WebStories
WebStories - jak wdrożyć ten format korzystając z WordPressa

WebStories, to format wprowadzony przez Google czego inspiracją były i są relacje tworzone w mediach społecznościowych Snapchat, Instagram... Różnica jest jednak zasadnicza, ponieważ w tym wypadku relacje mogą być dostępne dla każdego kto korzysta z wyszukiwarki Google.

Automatyzacja
Automatyzacja Procesów wewnątrz WordPressa

Automatyzacja, to coś bez czego nie obejdzie się dziś żaden projekt biznesowy w sieci. Samo stworzenie strony czy sklepu internetowego nie wystarczą, a każda dobra strategia marketingowa zmierzająca do zwiększenia zysków oparta jest w znacznej mierze na automatyzacji.

Powiadomienia WebPush
Powiadomienia WebPush

Zapis godzinnego webinaru na temat powiadomień WebPush. Co to jest, czemu służy i jak bezpłatnie wdrożyć to narzędzie marketingowe na swojej stronie WordPress.

Webinar - Jak przyśpieszyć stronę WordPress
Jak przyspieszyć działanie WordPressa

To jak szybko działa Twoja strona zależy przede wszystkim od tego jak ją zbudujesz i zoptymalizujesz. Im będzie szybsza tym przyniesie Ci więcej korzyści, więcej zamówień i lepsze pozycje w wyszukiwarkach.