Strefa VIP – Informacje

Część materiałów edukacyjnych na PoznajWP znajdziesz w specjalnej Strefie VIP. Strefa jest całkowicie niezależna od stron poszczególnych kursów i możesz z niej korzystać bez względu na to do których z nich masz dostęp. W strefie VIP znajdziesz zapisy webinarów i dodatkowe treści multimedialne związane ze środowiskiem WordPressa.

Jeśli nie masz jeszcze aktywnego Członkostwa VIP kliknij w poniższy przycisk aby dołączyć do strefy. W innym wypadku zaloguj się na swoje konto i korzystaj z opublikowanych już treści.

Płatność

Dostęp do Strefy VIP jest automatycznie odnawiany co miesiąc. We wczesnym okresie funkcjonowania pierwszy miesiąc dostępu to 7 zł, a kolejne miesiące 77 zł. Ważne: Decydując się teraz na subskrypcję zachowasz ten poziom cen przez cały okres trwania subskrypcji nawet jeśli koszt członkostwa wzrośnie!

Subskrypcję w każdej chwili możesz anulować, a także wrócić do niej na warunkach jakie w momencie reaktywacji będą obowiązywać. Płatność jest obsługiwana przez PayPal, co oznacza, że żadne dane Twojej karty nie są przechowywane na PoznajWP.

Register for Strefa VIP

Dane Członka

Szczegóły Karty

Adres

PLN 7.00 pierwszy miesiąc
potem PLN 77.00 co miesiąc