Strefa VIP

Strefa VIP

Zapowiadałem, że w połowie października pojawi się specjalna Strefa VIP zawierająca dodatkowe materiały edukacyjne w formie wideo, artykułów i nie wykluczone, że w przyszłości także podcastów.

Wersja beta została udostępniona! Znajdziecie ją w menu swojego profilu:

a także w rozwijanym menu bocznym:

W pierwszej odsłonie znajdziecie tu zapisy dwóch webinarów, a w ciągu kilku najbliższych dni udostępnione zostaną kolejne.

Docelowo w Strefie VIP poza webinarami pojawiać się będą nagrania na przeróżne tematy związane ze środowiskiem WordPressa i marketingiem internetowym. W dużej mierze będą to reakcje na Wasze bieżące potrzeby, zmieniające się trendy i nowości szeroko rozumianego świata WP.

Strefa funkcjonuje niezależnie od kursów jakie posiadacie, ale z tą różnicą, że w przeciwieństwie do nich dostępna jest w modelu abonamentowym. Dzięki temu każdy jej użytkownik ma dostęp do wszystkich materiałów jakie w Strefie są w danej chwili opublikowane.

Aby móc korzystać z materiałów Strefy VIP konieczne jest więc członkostwo, które w obecnej wersji beta dostępne jest w cenie 77 zł brutto miesięcznie. Pierwszy miesiąc za 7 zł.

Gdy zasoby Strefy zaczną się rozrastać ta cena na pewno się zmieni aczkolwiek każdy uczestnik, który teraz rozpocznie subskrypcję zachowa do niej dostęp na aktualnych warunkach tak długo jak długo aktywna będzie jego subskrypcja.

Serdecznie zapraszam!
Krzysiek Wojteczko

Podobne Artykuły

Odpowiedzi