Rank Math PRO

Rank Math PRO

Jeśli jeszcze nie widzieliście informacji na temat długo oczekiwanej wtyczki SEO dla WordPressa w wersji PRO, to koniecznie zatrzymajcie się na chwilę i przeczytajcie ten krótki opis.

Większość z Was, tak zresztą jak ja sam, korzysta z wtyczki Rank Math. I słusznie, bo to nie tylko w mojej ocenie topowe narzędzie do optymalizacji strony, bloga czy sklepu pod kątem SEO. Odpowiednio wykorzystywane i nie zapominane potrafi zdziałać sporo dobrego.

Jak zapewne wiecie, a zwłaszcza Ci z Was którzy mają dostęp do kursu Rank Math, to rozszerzenie jest bezpłatnym dodatkiem do WordPressa. Możecie je zainstalować bezpośrednio z repozytorium i samodzielnie optymalizować stronę pod kątem SEO. Natomiast “njus” jest taki, że oto wtyczka doczekała się po około 2 latach wersji PRO.

Rank Math PRO w skrócie

  • Bardziej precyzyjna integracja z Google Search Console i Google Analytics.
  • Więcej danych do analiz zwłaszcza jak chodzi o frazy, na które pozycjonujecie się w Google
  • Możliwość monitorowania wybranych fraz
  • Rewelacyjne narzędzie do modyfikacji czy budowy własnych danych strukturalnych
  • Szybki dostęp do trendów Google z poziomu optymalizowanego pod taką czy inną frazę wpisu/strony/produktu
  • Dwa nowe moduły. Jeden do generowania mapy dla newsów, drugi do generowania mapy video
  • Wiele istniejących modułów zostało wzbogaconych o dodatkowe możliwości.

Dużo, dużo… bardzo interesujących nowości.

Nic dodać nic ująć. To oznacza rychłą aktualizację podstawowego kursu Rank Math i pojawienie się jego rozszerzenia dla tych z Was, którzy zdecydują się wejść w wersję PRO, aby wykorzystać jej potencjał. Będę informował.

To co istotne mamy Lunch Product czyli niższe ceny “urodzinowe” i dwa plany abonamentowe do wyboru.

Plan PRO za 59 dolarów (normalnie 129 dolarów) pozwoli wam uruchomić wtyczkę PRO na dowolnej ilości stron, których jesteście właścicielem.

Plan Business za 199 dolarów (normalnie 429 dolarów) pozwala aktywować wtyczkę na swoich stronach jak również na stronach waszych Klientów w ilości 200 aktywacji (normalnie będzie 100).

Jestem w tym momencie na etapie wstępnych testów więc wiele więcej nie mogę jeszcze napisać, ale na tyle na ile udało mi się do tej pory (jeden dzień) obcować z wtyczką mogę stwierdzić, że wygląda i działa bardzo obiecująco.

Nie wiem jak długo potrwa oferta startowa, ale jeśli macie się decydować na zakup, to teraz jest najlepszy moment. Zapłacicie mniej i dostaniecie nieco więcej w pakiecie niż po zakończeniu oferty.

Podobne Artykuły

Odpowiedzi