Odbierz w prezencie Szybki Kurs WordPress

Zapisz się

Zapisując się na kurs akceptujesz naszą Politykę Prywatności

Wiesz, że potrafisz?

Zapraszam Cię na Szybki Kurs WordPress, który pomoże Ci zrobić pierwszy krok na drodze do własnej strony, bloga lub sklepu internetowego. Nie musisz być informatykiem, nie musisz mieć żadnego doświadczenia! Krok po kroku wprowadzę Cię w tajniki najpopularniejszego na świecie systemu CMS, na którym działa już blisko 40% stron w Internecie.

To 9 przystępnych w przekazie lekcji wideo dostępnych natychmiast z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Zapisz się, aby odebrać bezpłatny, niezobowiązujący do niczego dostęp do wszystkich lekcji tego kursu.

Jak to działa

Po wypełnieniu powyższego formularza zostanie utworzone konto studenta na platformie edukacyjnej PoznajWP. W ślad za tym otrzymasz maila z instrukcją logowania. Po zalogowaniu przejdź do sekcji “Moje Kursy” i uruchom kurs. To wszystko!

Szybki Kurs WordPress

Więcej Prezentów

Dostęp do lekcji tego kursu otrzymasz na 30 dni. Jeśli uznasz, że WordPress to środowisko, z którym chcesz się lepiej zaprzyjaźnić skorzystaj z rozbudowanych kursów platformy, co dodatkowo da Ci dostęp do wewnętrznej społeczności wsparcia, gdzie możesz pytać o co tylko zechcesz. Gdy zakończysz Szybki Kurs wyślę Ci maila ze specjalną propozycją dla jego uczestników.

Do zobaczenia w środku!
Krzysztof Wojteczko