Nowa Wersja PoznajWP

18 czerwca ruszyła nowa wersja platformy edukacyjnej PoznajWP, to przede wszystkim wygodniejszy interfejs pracy z kursami i nowe możliwości dla Uczestników. Poniżej informacje o najważniejszych zmianach wdrożonych w ostatniej aktualizacji.

Nowy interfejs

Zmianie uległ interfejs studenta jak i samych kursów. Od teraz po zalogowaniu się na swoje konto błyskawicznie znajdziesz kursy, w których uczestniczysz.

Boczny pasek nawigacyjny

Będąc zalogowanym możesz przejść do swoich kursów klikając w swój profil i wybierając zakładkę “Moje Kursy”.

Ale szybsze jest skorzystanie z nowego paska bocznego, który przyklejony jest do lewej krawędzi ekranu gdy jesteś zalogowany.

Z bocznego paska szybko przejdziesz także na stronę swojego profilu, a w przyszłości pojawią się tu także kolejne opcje, które zawsze będziesz mieć pod ręką.

Postępy

Wyświetlając listę kursów błyskawicznie sprawdzisz na jakim etapie przerabiania materiału w danym momencie jesteś. Wystarczy szybki rzut oka na pasek postępu i już wiesz na czym stoisz 🙂

Nowy interfejs kursów

Zmianie uległ także interfejs samych kursów. Funkcjonalnie jest podobny do poprzedniej wersji więc nie będziesz mieć problemów z odnalezieniem się, ale dodatkowo pojawiła się możliwość przełączenia się na Tryb Ciemny. Dzięki temu komfort pracy z materiałem jest jeszcze większy zwłaszcza dla osób, którzy tak jak ja preferują akurat ciemne tło 🙂

Aby zmienić tryb z jasnego na ciemny wystarczy kliknąć w ikonkę znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu kursu.

Efekt zmiany trybu

Nowa strona Profilu

Strona Twojego profilu może teraz wyglądać o wiele atrakcyjniej i jest czytelniejsza. Możesz załadować własne zdjęcie, a także zdjęcie/obraz widoczny w tle nagłówka profilu. Spersonalizuj wiec swoją stronę na PoznajWP kilkoma kliknięciami tak jak lubisz. Możesz tu także podać adresy dwóch Twoich stron, które będą się wyświetlały na stronie Twojego profilu.

Przechodząc do edycji profilu możesz teraz załadować zdjęcie z komputera, lub błyskawicznie zrobić je korzystając ze swojej kamery. W tym miejscu załadujesz również obraz dla okładki, czyli tła nagłówka profilu dzięki czemu będzie bardziej się wyróżniał.

Zdecyduj co chcesz pokazać

Nawigacyjny pasek boczny, to także możliwość szybkiego przejścia do kolejnych ustawień.

W tym miejscu poza zmianą danych logowania, możesz także zdecydować o tym jakie dodatkowe dane Twojego profilu mają być publiczne, a które chcesz pokazać tylko innym uczestnikom kursów lub zachować dla siebie.

Certyfikaty

W nowej odsłonie PoznajWP pojawiły się Certyfikaty, o które część z Kursantów podpytuje. Od teraz gdy ukończysz kurs otrzymasz Certyfikat Uczestnictwa, który możesz pobrać i wydrukować.

Konsultacje online

Od teraz jest także możliwość odbycia indywidualnych, płatnych konsultacji online 1 na 1. Jednostka konsultacji trwa 30 minut (możesz ich zamówić dowolną ilość w miarę swoich potrzeb). Przejdź do działu Kontakt, gdzie znajdziesz link do formularza rezerwacji.

To najważniejsze zmiany, natomiast jeśli już uczestniczysz w kursach zapewne zauważysz ich znacznie więcej 🙂

Funkcjonalnością nad którą trwają jeszcze prace, a która pojawi się w 3 kwartale, jest dodatkowy obszar serwisu dostępny dla osób z aktywnym członkostwem PoznajWP. Pojawi się więc opcja umożliwiająca korzystanie z dodatkowych materiałów edukacyjnych w formie rozliczeń abonamentowych.

Podobne Artykuły

Now4real

Eksperymentalnie uruchomiony został grupowy czat na PoznajWP. To nic innego jak możliwość prowadzenia rozmów z innymi osobami odwiedzającymi stronę. W obecnej chwili czat dostępny jest…

Odpowiedzi