Now4real

Now4real

Eksperymentalnie uruchomiony został grupowy czat na PoznajWP. To nic innego jak możliwość prowadzenia rozmów z innymi osobami odwiedzającymi stronę. W obecnej chwili czat dostępny jest dla zalogowanych uczestników kursów i jest kolejnym kanałem komunikacji na PoznajWP.

Jak działa czat grupowy

Po zalogowaniu się zobaczysz w lewym dolnym rogu ikonkę czatu z informacją ile w danym momencie jest zalogowanych użytowników.

Klikając na niej otworzysz okienko czatu gdzie możesz wpisać swoją wiadomość, możesz np. przywitać się lub o coś zapytać.

Wysłane na czasie wiadomości są przechowywane przez 1 dzień. Jeśli uznacie, że warto ten czas wydłużyć dajcie znać.

Nie mam pojęcia czy ten dodatkowy kanał się przyjmie na PoznajWP, ale podejdźmy w tym momencie do tego jak do eksperymentu.

Narzędzie dość ciekawe z szeregiem fajnych opcji, co jednak nie znaczy, że w każdym przypadku się sprawdzi. Chcę jednak żebyście się mu przyjrzeli, może coś napisali i zastanowili się czy na waszych stronach coś podobnego miałoby rację bytu. Myślę, że na wielu jak najbardziej. Strony z z wydarzeniami, strony informacyjne, strony z kursami, sklepy internetowe wszędzie gdzie możliwość komunikowania się z innymi (nie tylko z helpdeskiem) może sprawić, że pojawi się więcej powrotów i zwiększy się zaangażowanie.

Narzędzie dostępne jest w ofercie lifetime, o której przeczytacie na stronie Now4real.

W tym momencie widget jest w języku angielskim, ale wkrótce pojawi się także wersja polska.

Podobne Artykuły

Odpowiedzi