Lejek sprzedażowy w WooCommerce

lejki sprzedażowe woocommerce

Odpowiednia strategia marketingowa prowadzonych kampanii, to klucz do sukcesu. Jednak brak narzędzi, przy pomocy których możesz w prosty sposób wdrożyć ją w życie samodzielnie, może skutecznie pokrzyżować Ci plany lub poważnie zwiększyć koszty kampanii.

W ramach kursu WooCommerce – Sklep Internetowy pojawiła się kolejna lekcja, na której pokazuję narzędzie przy pomocy którego możesz wdrożyć na swojej stronie atrakcyjne ścieżki sprzedażowe. Poczynając od stron lądowania produktów, poprzez strony zamówienia, upselle, kończąc na stronach z podziękowaniem.

To jednak nie wszystko. Przy pomocy tego narzędzia zaprojektujesz także domyślną stronę zamówienia i podziękowania za zakup w Twoim sklepie internetowym.

Ciekawy co to za narzędzie? Koniecznie zajrzyj do nowych lekcji w ramach kursu!

Podobne Artykuły

WooFunnels

Polecam Wam niezwykle kaloryczną wtyczkę WooFunnels. Skusiłem się na nią i jestem zachwycony jej możliwościami! To wtyczka, której zadaniem jest zwiększenie konwersji w sklepie internetowym…

Now4real

Eksperymentalnie uruchomiony został grupowy czat na PoznajWP. To nic innego jak możliwość prowadzenia rozmów z innymi osobami odwiedzającymi stronę. W obecnej chwili czat dostępny jest…

Odpowiedzi