Program
Kurs: Kurs WordPress od A do Z – wersja...
Logowanie

Curriculum

Kurs WordPress od A do Z – wersja rozszerzona

Motyw GeneratePress

0/1
Lekcja video

Instalacja WordPressa na własnym komputerze

Local WP który pokazuję podczas tej lekcji, to program do tworzenia i zarządzania środowiskiem WordPress na lokalnym komputerze. Jest to narzędzie, które umożliwia deweloperom i projektantom tworzenie, testowanie i uruchamianie witryn WordPress bezpośrednio na swoich komputerach, bez potrzeby korzystania z serwera internetowego.

Świetne rozwiązanie do twotzrnia poligonów doświadczalnych, np. do testowania wtyczek i motywów.

Jedną z głównych zalet Local WP jest to, że eliminuje konieczność konfigurowania skomplikowanego środowiska serwerowego na komputerze lokalnym. Program dostarcza wszystkich potrzebnych narzędzi i zależności, takich jak serwer Apache, NGINX, baza danych MySQL i PHP, w jednym łatwym do uruchomienia pakiecie. W efekcie można szybko i łatwo rozpocząć pracę nad stronami opartymi na WordPress.

Program pobierzesz ze strony https://localwp.com/

Image

Po wejściu na strone kliknij w przycisk “Download”, aby pobrać aplikację na swój komputer. Następnie zainstaluj ją tak jak instalujesz każdy inny program i do dzieła 🙂

 

Ciasteczka

Używamy pysznych ciasteczek aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny, analizować statystyki oraz optymalizować kampanie marketingowe. To wszystko pozwala nam także tworzyć coraz lepsze szkolenia.