Program
Kurs: Kurs WordPress od A do Z – wersja...
Logowanie

Curriculum

Kurs WordPress od A do Z – wersja rozszerzona

Motyw GeneratePress

0/1
Lekcja video

Zakładanie hostingu i rejestracja domeny

Dlaczego Hosting WordPress, a nie hosting klasyczny?

Konta hostingowe dedykowane dla WordPress’a dadzą Ci szereg dodatkowych narzędzi w porównaniu do standardowego hostingu, który znajdziesz tutaj. Hosting WordPress, to nie tylko autoinstalator, ale także:

  • środowisko zoptymalizowane wyłącznie pod ten system CMS – większa stabilność, bezpieczeństwo i wydajność,
  • audyty bezpieczeństwa i zautomatyzowany proces wdrażania środków bezpieczeństwa – wszystko wdrożysz jednym kliknięciem,
  • monitoring bezpieczeństwa wtyczek i motywów pod kątem luk w zabezpieczeniach.
  • możliwość tworzenia klonów i synchronizacji – niezwykle przydatne narzędzia np. w sytuacji większych aktualizacji lub gdy zdecydujesz się w pewnym momencie na zmianę motywu. Ta funkcjonalność umożliwia przetestowanie zmian bez negatywnego wpływu na stronę produkcyjną. Dopiero gdy widzisz, że wszystko jest w porządku możesz uruchomić proces synchronizacji i jednym kliknięciem wdrożyć zmiany na wersji produkcyjnej.
  • możliwość zarządzania rozszerzeniami i motywami
  • od konta WP Plus masz także do dyspozycji mechanizm inteligentnych aktualizacji, które zanim aktualizacja WordPressa i jego komponentów zostanie wdrożona produkcyjnie sprawdzi aktualizację i przygotuje raport na temat tego czy po aktualizacji nie pojawią się problemy.

Kliknij tutaj aby sprawdzić plany hostingowe dla WordPressa

Ciasteczka

Używamy pysznych ciasteczek aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny, analizować statystyki oraz optymalizować kampanie marketingowe. To wszystko pozwala nam także tworzyć coraz lepsze szkolenia.