Kurs WordPress – Budowa Stron Internetowych

Dla Początkujących, dla Nietechnicznych!
Krok po Kroku nauczę Cię pracy z Twoją przyszłą stroną.
Wykorzystasz nieskończony potencjał WordPressa!

Trwa Jesienna Aktualizacja Kursu WordPress na rok 2021. Wykorzystaj moment i odbierz dostęp do ponad 110 lekcji wideo w promocyjnej cenie 297 zł. Propozycja ważna tylko przez ograniczony czas!

Przed Tobą najnowsza edycja kursu budowy stron internetowych na bazie systemu WordPress. Kurs WordPress, to najobszerniejszy zestaw praktycznych lekcji, które pomogą Ci stworzyć nie tylko świetnie prezentującą się i funkcjonalną stronę, ale co istotniejsze także skuteczną.

DLACZEGO KURS WORDPRESS

Często spotykam się z osobami, które podejmują wyzwanie i uruchamiają samodzielnie stronę internetową, by po kilku tygodniach porzucić swój wymarzony projekt. Dlaczego tak się dzieje? Zazwyczaj są dwa kluczowe powody. Pierwszym z nich, to narastające z każdym dniem poczucie, że “to nie dla mnie, bo wszystko jest zbyt skomplikowane“. Drugim powodem jest pominięcie wielu istotnych aspektów funkcjonowania witryny, co ostatecznie skutkuje rozczarowaniem, bo “miało być tak pięknie“.

W obu tych sytuacjach najczęstszą przyczyną porażki jest Braku Fundamentów, czyli podstawowej, odpowiednio uporządkowanej wiedzy i w ślad za tym umiejętności. Bazowanie wyłącznie na wyrywkowej wiedzy pozyskanej z Internetu, to największy wróg Twojego przyszłego projektu. Łatwo możesz poczuć się zagubiony i zdezorientowany, ale możesz tego uniknąć!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

W przeciwieństwie do wielu kursów w sieci, ten nie koncentruje się wyłącznie na pokazaniu Ci gdzie kliknąć, żeby dodać zdjęcie, gdzie kliknąć żeby wstawić link itd… owszem to także znajdziesz, ale dodatkowo dowiesz się wielu istotnych rzeczy o strategii działania, narzędziach, planowaniu i prowadzeniu strony w taki sposób, aby realizowała Twoje cele.

W tym wszystkim nie chodzi tylko o to żeby stworzyć stronę internetową. Ją możesz wyklikać w dowolnym kreatorze. Ważne jest to, co stanie się później i jak skalowalny oraz łatwy w rozbudowie będzie produkt, który ostatecznie stworzysz. Czy Twoja strona, blog lub sklep będzie przyciągał ruch? Czy będzie w stanie konwertować go w Klientów? Czy będzie przynosić Ci korzyści? Czy będziesz potrafił rozwijać go w kierunku jaki obrałeś i swobodnie modelować uwzględniając zmieniające się warunki otoczenia biznesowego?

Nauczysz się wszystkiego od podstaw. Krok po kroku, łopatologicznie! Całość starałem się opracować w taki sposób, aby osoby bez najmniejszego doświadczenia były w stanie się w tym bez trudu odnaleźć. Niezmiernie ważne jest dla mnie to, abyś mógł/mogła po ukończeniu kursu spojrzeć w lustro i bez wahania powiedzieć “Potrafię!”. 

ILE TRWA KURS?

Ten kurs to aktualnie około 30 godzin lekcji wideo, rozłożonych na ponad 110 filmów! Możesz z nich korzystać w dowolnym dla siebie tempie, tyle razy ile chcesz i dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy w jakim czasie przerobisz materiał. Nie ma żadnej presji czy terminów. Jedni z uczestników przerabiają cały materiał w kilka dni, inni rozkładają go na kilka tygodni lub jeszcze dłuższy czas. Do kursu masz nieograniczony czasowo dostęp, a więc możesz wracać do lekcji w dogodnym dla siebie momencie.

Lekcje są aktualizowane i uzupełniane o nowości związane z WordPressem istotne dla Ciebie, Twojej strony i Twojego biznesu. Do wszystkich aktualizacji kursu masz bezpłatny dostęp!

POZNAJ OPINIE STUDENTÓW

NIE ZOSTAJESZ SAM!

Czegokolwiek się nie podejmiesz zawsze prędzej czy później pojawią się pytania lub trudności, z którymi musisz się zmierzyć, ale ten kurs także na tym polu wesprze Twoje działania.

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grypy wsparcia na HelloWP.pl, gdzie wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy.

Dzięki temu nawet gdyby taki czy inny fragment lekcji okazał się dla Ciebie nie do końca zrozumiały lub zechcesz poruszyć temat specyficzny dla Twojego projektu, możesz śmiało pytać! To wyjątkowa możliwość, dzięki której Twoje działania i Twój rozwój nie będzie tak wyboisty jak w przypadku innych metod edukacyjnych, a droga do celu stanie się zdecydowanie krótsza.

Kurs WordPress dostępny jest również w ramach zestawów: Master ClassMaster Class+ i Intensive Class.

Zapraszam serdecznie!

Zawartość

Rozwiń Wszystko
Wprowadzenie
Instalacja WordPressa
Omówienie Panelu Administratora
Konfiguracja WordPressa
Praca z treścią
Zawartość
Ukończono 0% 0/1 Kroków
Media na stronie
Zmieniamy wygląd strony
Rozszerzamy możliwości WordPressa
Elementor czyli jak zmienić WordPressa w Kreator Stron
Elementor PRO
Proces budowy strony - Krok po Kroku
Bezpieczeństwo strony WordPress
SEO / Marketing

Instruktor

+387 Studentów dołączyło
Nie Uczestniczysz
PROMOCJA 297 zł

Kurs Zawiera

  • 92 Lekcji
  • 25 Rozszerzeń
  • Kurs + Certyfikat Ukończenia