Kurs WordPress – Budowa Stron Internetowych

Dla Początkujących, dla Nietechnicznych! Krok po Kroku nauczę Cię pracy z Twoją przyszłą stroną. Wykorzystasz nieskończony potencjał WordPressa!
Current Status
Nie Uczestniczysz
Price
697 zł
Get Started

Trwa Aktualizacja Kursu WordPress!

Lekcje wideo w nowych odsłonach, więcej materiałów wideo, WordPress 6.x

O KURSIE

Przed Tobą rozbudowana edycja kursu budowy stron internetowych na bazie systemu WordPress. Kurs WordPress, to najobszerniejszy zestaw praktycznych lekcji, które pomogą Ci stworzyć nie tylko świetnie prezentującą się i funkcjonalną stronę, ale także skuteczną.

DLACZEGO KURS WORDPRESS

Często spotykam się z osobami, które podejmują wyzwanie i uruchamiają samodzielnie stronę internetową, by po kilku tygodniach porzucić swój wymarzony projekt. Dlaczego tak się dzieje? Zazwyczaj są dwa kluczowe powody. Pierwszym z nich, to narastające z każdym dniem poczucie, że “to nie dla mnie, bo wszystko okazuje się zbyt skomplikowane“. Drugim powodem jest pominięcie wielu istotnych aspektów funkcjonowania witryny, co ostatecznie skutkuje rozczarowaniem, bo “miało być tak pięknie“.

W obu tych sytuacjach najczęstszą przyczyną porażki jest Braku Fundamentów, czyli podstawowej, odpowiednio uporządkowanej wiedzy i w ślad za tym umiejętności. Bazowanie wyłącznie na wyrywkowej wiedzy pozyskanej z Internetu, to największy wróg Twojego projektu. Łatwo możesz poczuć się zagubiony i zdezorientowany, ale możesz tego uniknąć!

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ

W przeciwieństwie do wielu kursów w sieci, ten nie koncentruje się wyłącznie na pokazaniu Ci gdzie kliknąć, żeby dodać zdjęcie, gdzie kliknąć żeby wstawić link itd… owszem to także znajdziesz, ale dodatkowo dowiesz się wielu istotnych rzeczy o strategii działania, narzędziach, planowaniu i prowadzeniu strony w taki sposób, aby realizowała Twoje cele.

W tym wszystkim nie chodzi tylko o to żeby stworzyć stronę internetową. Ją możesz wyklikać w dowolnym kreatorze. Ważne jest to, co stanie się później i jak skalowalny oraz łatwy w rozbudowie będzie produkt, który ostatecznie stworzysz. Czy Twoja strona, blog lub sklep będzie przyciągał ruch? Czy będzie w stanie konwertować go w Klientów? Czy będzie przynosić Ci korzyści? Czy będziesz potrafił rozwijać go w kierunku jaki obrałeś i swobodnie modelować uwzględniając zmieniające się warunki otoczenia biznesowego?

Nauczysz się wszystkiego od podstaw. Krok po kroku, łopatologicznie! Całość starałem się opracować w taki sposób, aby osoby bez najmniejszego doświadczenia były w stanie się w tym bez trudu odnaleźć. Niezmiernie ważne jest dla mnie to, abyś mógł/mogła po ukończeniu kursu spojrzeć w lustro i bez wahania powiedzieć “Potrafię!”.

Historia Sebastiana, jednego z uczestników Kursu

ILE TRWA KURS?

Ten kurs to aktualnie około 40 godzin lekcji wideo, rozłożonych na ponad 170 filmów! Możesz z nich korzystać w dowolnym dla siebie tempie, tyle razy ile chcesz i dokładnie wtedy kiedy tego potrzebujesz.

Tylko i wyłącznie od Ciebie zależy w jakim czasie przerobisz materiał. Nie ma żadnej presji czy terminów. Jedni z uczestników przerabiają cały materiał w kilka dni, inni rozkładają go na kilka tygodni lub jeszcze dłuższy czas. Do kursu masz nieograniczony czasowo dostęp, a więc możesz wracać do lekcji w dogodnym dla siebie momencie.

WAŻNE: Często dostaję pytania “Czy kurs jest aktualny?“. TAK! Lekcje są aktualizowane i uzupełniane o nowości związane z WordPressem istotne dla Ciebie, Twojej strony i Twojego biznesu. Do wszystkich aktualizacji kursu, także tych które pojawią się w przyszłości masz dostęp.

POZNAJ OPINIE STUDENTÓW

NIE ZOSTAJESZ SAM!

Czegokolwiek się nie podejmiesz zawsze prędzej czy później pojawią się pytania lub trudności, z którymi musisz się zmierzyć, ale ten kurs także na tym polu wesprze Twoje działania.

Otrzymasz dostęp do zamkniętej grypy wsparcia na HelloWP.pl, gdzie wymieniamy doświadczenia i wzajemnie sobie pomagamy.

Dzięki temu nawet gdyby taki czy inny fragment lekcji okazał się dla Ciebie nie do końca zrozumiały lub zechcesz poruszyć temat specyficzny dla Twojego projektu, możesz śmiało pytać! To wyjątkowa możliwość, dzięki której Twoje działania i Twój rozwój nie będzie tak wyboisty jak w przypadku innych metod edukacyjnych, a droga do celu stanie się zdecydowanie krótsza.

W okolicach marca 2021 planowane jest udostepnienie aplikacji na urządzenia mobilne działające w środowisku iOS i Android. Dzięki temu wszystkie Twoje kursy PoznajWP jak również społeczność będzie przy przy Tobie zawsze wtedy gdy będziesz tego potrzebować.

Kurs WordPress dostępny jest również w ramach zestawów: Master ClassMaster Class+ i Intensive Class.

Zapraszam!

Chcesz sprawdzić jak to działa?

Subskrypcja + Szybki Kurs WordPress w Prezencie!

W każdej chwili możesz zrezygnować

Zawartość

Rozwiń Wszystko
Wprowadzenie
Instalacja WordPressa
Omówienie Panelu Administratora
Zawartość
Ukończono 0% 0/1 Kroków
Zarządzanie użytkownikami
Narzędzia
Ustawienia WordPressa
MOTYWY
MOTYW ASTRA
Motyw Blocksy
Motyw GeneratePress
Motyw Kadence
Motyw OceanWP
WTYCZKI
MENU STRONY
Edytor Gutenberg
Alternatywy dla Gutenberga
Edytor Full Site Editing (FSE)
Proces budowy strony - Krok po Kroku
Bezpieczeństwo strony WordPress
SEO / Marketing

Instruktor

+668 Studentów dołączyło
Nie Uczestniczysz
697 zł

Zawiera

  • 167 Lekcji
  • 20 Rozszerzeń
  • Kurs Certificate