Kurs Elementor PRO

Stwórz layout strony, bloga lub sklepu w Elementorze!
Wykorzystuj dynamiczne treści, niesamowite widgety
i wiele więcej. Rozwój strony nigdy nie był tak prosty.

Wykorzystując Elementora, o którym sporo mówię na Kursie WordPress dla Początkujących, możesz przekształcić swoją witrynę, bloga lub sklep w rodzaj kreatora. W praktyce oznacza to, że praca z zawartością poszczególnych podstron, produktów itp. nabierze zupełnie nowego znaczenia.

Jednak pełną moc, to niesamowicie popularnie rozszerzenie dla WordPressa pokazuje wówczas, gdy zainstalujesz wersję PRO.

Zadanie tego kursu, to przeprowadzenie Cię przez możliwości jakie oferuje Elementor PRO, ponieważ tylko rzetelna wiedza na ich temat i umiejętne wykorzystanie w praktyce pozwoli Ci w pełni spożytkować niesamowity potencjał tego narzędzia.

podobnie jak wszystkie kursy PoznajWP ten również, to przede wszystkim łatwe do przyswojenia lekcje w formie wideo. Możesz do nich wracać tak często jak będzie to konieczne, a kolejne lekcje, które co pewien czas się pojawiają pozwolą Ci być na bieżąco z kluczowymi i ważnymi dla Twojego projektu zmianami.

Będąc uczestnikiem kursu masz dostęp do społeczności HelloWP.pl gdzie w razie potrzeby zawsze możesz zadać pytania na nurtujące Cię tematy.

Ten kurs jest także dostępny w ramach zestawu Master Class+ i Intensive Class

Do zobaczenia w środku 🙂

OPINIE STUDENTÓW POZNAJWP

Zawartość

Rozwiń Wszystko
Wprowadzenie
O tym warto wiedzieć
Widgety w Elementorze PRO
Zaawansowane funkcje Elementora Pro
Theme Builder - decyduj o wszystkim
Praca w własnym rodzajem treści
Elementor PRO i Sklep WooCommerce
Podpowiadam

Instruktor

+320 Studentów dołączyło
Nie Uczestniczysz
197 zł

Kurs Zawiera

  • 44 Lekcji
  • 3 Rozszerzeń
  • Kurs + Certyfikat Ukończenia