JetEngine – Dynamiczne strony. Nowy kurs PREORDER!

jetengine

Wystartowały nagrania nowego kursu w ramach PoznajWP. Tym razem nauczysz się jak praktycznie wykorzystać możliwości wtyczki JetEngine i JetSmartFilters do budowy dynamicznych stron.

Czym jest dynamiczna strona

Określenie może nie jest idealne, ponieważ wszystko co bazuje na systemie CMS jest w mniejszym lub większym stopniu dynamiczne. Kiedyś mianem stron statycznych określano witryny pisane w czystym HTML-u, a więc były to takie witryny, których kod wyrzucany do przeglądarki nie był generowany automatycznie. Dziś określenie strony statycznej często stosowane jest także w odniesieniu do stron, których struktura kodu generowana jest przez system CMS, ale są to strony, których zawartość jest względnie statyczna. Przykładem może być typowa strona firmowa, której treść modyfikowana jest stosunkowo rzadko i zawsze gdy na nią wchodzimy widzimy w zasadzie to samo.

Z kolei przykładem stron dynamicznych mogą być np. sklepy internetowe. Tu zawartość strony może się zmieniać w zależności od decyzji i wyborów osoby, która na taką stronę wchodzi. To samo dotyczy takich serwisów jak katalogi branżowe, przewodniki turystyczne, strony biur nieruchomości z bazami lokali pod wynajem i sprzedaż, katalogi produktów, katalogi motoryzacyjne, portfolio, itp…

Nowy kurs

Własnie tego typu realizacje lub podobne jakie przyjdą Ci do głowy będziesz w stanie tworzyć mając wiedzę i umiejętności jakie pozyskasz w ramach nowego kursu JetEngine – Strony dynamiczne.

Krok po kroku prześledzimy praktyczne wykorzystanie jednej z najbardziej interesujących wtyczek dla WordPressa i Elementora! Zapraszam!

UWAGA: Kurs jest aktualnie dostępny w przedsprzedażny, co oznacza, że możesz do niego dołączyć wcześniej w cenie niższej o połowę! Przedsprzedaż potrwa tylko do końca lipca. W tym czasie pojawią się wszystkie najważniejsze lekcje kursu.

Jeśli wykupiłeś zestaw kursów IntensiveClass pomiędzy 18 czerwca a 6 lipca tego roku, skontaktuj się ze mną w sytuacji gdy chcesz skorzystać z nowego kursu.

O pojawiających się kolejnych lekcjach dowiesz się śledząc wpisy na blogu.

Podobne Artykuły

Odpowiedzi