Gutenberg – Nowe lekcje

Gutenberg Nowe Lekcje

Wspomniałem w poprzednim wpisie, że dziś pojawią się nowe lekcje dotyczące edytora Gutenberg w ramach kursu WordPress dla Początkujących. Już są!

Nowy materiał, to przede wszystkim dokładne poznanie narzędzia zwieńczone aranżacją przykładowej strony. Krok po kroku!

WAŻNE!

Nowe lekcje zostały przygotowane w oparciu o WordPressa 5.5, którego oficjalna premiera zapowiadana jest na sierpień 2020. Dlatego w ramach kursu wciąż dostępny jest poprzedni materiał i będzie jeszcze przynajmniej do czasu udostępnienia nadchodzącej wersji WordPress’a.

Co to dla Was oznacza?

Po pierwsze. Możecie już teraz zobaczyć czym będzie różniła się nadchodząca wersja edytora Gutenberg od tej, z której aktualnie korzystacie!

Po drugie. Zmiany w nadchodzącej wersji są wyraźne. Dzięki nowym lekcjom nie tylko unikniecie zaskoczeń, ale także nie będziecie się mogli doczekać nowej wersji 🙂

Po trzecie. Nowy materiał jest obszerniejszy od wcześniejszego, a to oznacza więcej praktycznej wiedzy i lepsze wykorzystanie możliwości edytora! Dla porównania, poprzednie lekcje zamykały się w jednej godzinie zegarowej. Nowe, to materiał dwukrotnie szerszy, przekraczający 2 godziny!

Zapraszam Was na nowe lekcje. Znajdziecie je uruchamiając Kurs WordPress w dziale “Praca z treścią” > “Edytor Wizualny Gurenberg”. Wewnątrz lekcji znajdziecie kolejne.

Podobne Artykuły

Odpowiedzi