Zmiany w wyświetlan...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Zmiany w wyświetlaniu kalendarza - wtyczka Modern Events Calendar

3 Posty
2 Ludzie
0 Reactions
49 Czytano
Posty: 2
Twórca tematu
(@profident)
Nowy Użytkownik Forum
Dołączył: 3 miesiące temu

Cześć!

Na swojej stronie korzystam z wtyczki Modern Events Calendar do wyświetlania kalendarza i zawartych w nim wydarzeń. Niestety tytuł danego wydarzenia (w moim przypadku szkolenia) i dodane do niego etykiety wyświetlają się jednym ciągiem, przez co wygląda to trochę chaotycznie.
Czy jest możliwość edycji wyświetlania wydarzenia w tej wtyczce tak, aby tytuł wyświetlał się w jednej linii, a etykiety w drugiej pod spodem? 
Dla rozjaśnienia sytuacji wrzucam screen jak to wygląda w tym momencie.

Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki 😊 

Pozdrawiam, 

Martyna

 

Odpowiedzi 2
Posty: 105
(@krzysiek)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu

Cześć nie korzystam z tej wtyczki więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie jednoznacznie (może trafi się ktoś inny kto jej używa), ale patrząc na zrzut to wydaje mi się że po prostu tak to przewidział autor wtyczki. Możesz napisać do niego i zapytać czy masz możliwość dostosowania tego do własnych potrzeb w prosty sposób, a jeśli nie to pozostanie ci eksperymentowanie z arkuszami CSS. W pierwszej kolejności sugeruje żebyś przewertowała dokumentację wtyczki i ich forum: https://support.webnus.net/support/home

Odp...
Posty: 2
Twórca tematu
(@profident)
Nowy Użytkownik Forum
Dołączył: 3 miesiące temu

Dziękuję za szybką odpowiedź. 

Dokładnie tak samo pomyślałam, że autor wybrał właśnie takie rozwiązanie. Przeszukałam wszystkie opcje wtyczki oraz dokumentację, ale niestety nie znalazłam żadnej informacji na ten temat. Otrzymałam do administrowania gotową stronę, stworzoną przez kogoś innego i nie chciałabym zmieniać wtyczki na której oparta jest praktycznie cała witryna. 
Może spróbuję poeksperymentować z CSS, ale na ten moment musi zostać tak jak jest. 

Pozostawiam temat otwarty, może ktoś korzysta z tej wtyczki, miał podobny problem i będzie mógł mi coś podpowiedzieć 😊 .

Odp...