Kontenery w Element...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Kontenery w Elementorze nie wyświetlają się prawidłowo

2 Posty
2 Ludzie
0 Reactions
251 Czytano
Posty: 1
Twórca tematu
(@agaos)
Nowy Użytkownik Forum
Dołączył: 3 miesiące temu

Cześć, tworze stronę na motywie potomnym Astra, na gotowcu Starter Template. Po aktualizacji właśnie tych Starter Templates wyświetlił mi się komunikat "Twoja witryna nie ma domyślnego zestawu". Postępowałam według instrukcji i wróciłam do Elementora, niestety tam zamiast poszczególnych kontenerów i widżetów jest tylko jeden wielki kontener z cala treścią strony i jeden kontener-edytor tekstowy ze wszystkimi tekstami. Po kliknięciu na tekst, rozjeżdża się to pionowo. Gdzie popełniłam błąd, dlaczego tak się dzieje? 

1 Odpowiedź
Posty: 105
(@krzysiek)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu

Agnieszko sama aktualizacja wtyczki ze stronami startowymi Astry nie powinna usunąć domyślnego zestawu w Elementorze.

Pozostaje pytanie czy odtworzyłaś zestaw taki jaki był czy utworzyłaś nowy z inną konfiguracją? To może mieć wpływ na różne elementy strony.

Jak rozumiem postąpiłaś wg tej instrukcji?

https://elementor.com/help/how-to-fix-default-kit-missing-error/

Powiem tak. Jeśli masz kopię zapasową sprzed działań których efektem było zniknięcie domyślnego zestawu, sugeruje odtworzyć tę wersję i na spokojnie ponownie przeprowadzić aktualizację sprawdzając czy faktycznie to aktualizacja wtyczki ze stronami startowymi coś miesza. Może to jednak coś innego.

Taka czynność zaoszczędzi Ci sporo czasu na poszukiwaniu przyczyny i próbie jej rozwiązania. Możesz też spróbować ponownie zainstalować  tę samą przykładową stronę bez usuwania treści i importu przykładowych treści. Chodzi tylko o to aby zaimportować samą konfigurację tej przykładowej strony. Pamiętaj tylko żeby przed taką czynnością zrobić kopię wszystkiego, a najlepiej eksperyment przeprowadzić na klonie strony zwłaszcza jeśli jest to już strona działająca produkcyjnie.

Odp...