BLACK WEEK

Dużo będzie się działo w nadchodzących dniach 🙂 Na filmie poniżej kilka motywów i wtyczek, które osobiście polecam, a które przez najbliższych kilka dni można będzie kupić w niższych cenach.

Jak wcześniej wspomniałam, to zestaw moich ulubionych dodatków dla WordPressa, ale oczywiście nie jedyny. W zasadzie gdziekolwiek nie spojrzycie, to znajdziecie mniejsze lub większe obniżki. Zajrzyjcie więc na strony twórców wtyczek z których korzystacie i sprawdźcie jakie propozycje są dla Was dostępne lub jakie pojawią się w najbliższych dniach.

To jeden z nielicznych momentów w roku kiedy można zaopatrzyć się w szerszy zestaw rozszerzeń płacąc za nie mniej, czasem sporo mniej. Jeśli inwestować w rozwój swojej strony, ten czas wydaje się być najlepszym z możliwych 🙂

✅ Motyw Kadence: https://jak-zrobic-strone.pl/go/kadence/ (rabat do 33%)

✅ Motyw Astra: https://jak-zrobic-strone.pl/go/astra/ (rabat do 40%)

✅ Elementor: https://jak-zrobic-strone.pl/go/elementor/ (rabat do 25%)

✅ Crocoblock: https://jak-zrobic-strone.pl/go/crocoblock/ (rabat do 40%)

✅ LearnDash: https://jak-zrobic-strone.pl/go/learndash/ W przypadku LearnDash oferty będa tylko w piątek i poniedziałek. Użyj wówczas odpowiedniego kodu: BF2020 (piątek czasu EST) CM2020 (poniedziałek czasu EST)

✅ Dynamic Content for Elementor (BLACKDAYS): https://jak-zrobic-strone.pl/go/dynamiccontent/ (rabat do 30%)

✅ WP Rocket: https://wp-rocket.me/ (rabat 30%)

✅ LifterLMS: https://lifterlms.com/ (rabat 20% + dodatki)

✅ Buddybos: https://jak-zrobic-strone.pl/go/buddyboss (dostępna oferta lifetime)

✅ AppSumo: https://appsumo.8odi.net/PJ49N

✅ PoznajWP: https://poznajwp.pl

Podobne Artykuły

Now4real

Eksperymentalnie uruchomiony został grupowy czat na PoznajWP. To nic innego jak możliwość prowadzenia rozmów z innymi osobami odwiedzającymi stronę. W obecnej chwili czat dostępny jest…

Odpowiedzi