Aplikacja Mobilna PoznajWP

Moi drodzy dobra wiadomość! W pierwszym kwartale 2021 roku planowane jest udostępnienie Wam aplikacji mobilnej PoznajWP dla systemów iOS i Android. WoooW!

Bardzo jestem tym faktem podekscytowany, bo dzięki temu będziecie mieli niesłychany komfort korzystania z kursów i wszystkich innych funkcji serwisu.

Aplikacja będzie także miejscem do naszych rozmów w ramach zamkniętych i być może również otwartych grup (czas pokaże). Na pewnym etapie zapewne z powodzeniem zastąpi naszą obecną platformę HelloWP. Logując się na swoje konto czy to na desktopie czy w aplikacji mobilnej będziecie mogli brać czynny udział w życiu naszej społeczności.

Aplikacja zbudowana jest w oparciu o technologię React Native, tą samą, którą wykorzystują dobrze znane wam aplikacje jak Facebook, Instagram i wiele innych. Developer to Ci sami ludzie, którzy stoją za BuddyBoss, a to oznacza niesamowite możliwości 🙂

Bazą będzie oczywiście WordPress i wspomniana platforma BuddyBoss, a więc to co widzicie na co dzień korzystając z kursów.

Wszystko to co możecie dziś znaleźć na PoznajWP będzie dostępne z poziomu aplikacji, a nawet więcej.

Będą także funkcjonalności charakterystyczne dla urządzeń mobilnych jak chociażby powiadomienia, dzięki czemu nigdy nie ominie Was nic ważnego! Webinar, nowe lekcje, nowe kursy…. Dowiecie się o tym natychmiast.

Cała nasza społeczność będzie w jednym miejscu stanowiąc tym samym spójną całość. Gdy tylko pojawi się potrzeba wystarczy uruchomić aplikację, aby szybko przypomnieć sobie omawiane na kursach tematy, a w razie potrzeby zadać pytanie lub komuś pomóc. Wspólne odkrywanie cudownego świata WordPressa i marketingu internetowego wejdzie na wyższy poziom!

To spory krok na drodze rozwoju PoznajWP. Jeszcze musimy się uzbroić w cierpliwość, ale warto poczekać 🙂

Podobne Artykuły

Odpowiedzi